Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Benimle Oynama 29 Temmuz Neden yok Yayınlanmıyor TV8 Yayın Akışı

Televizyon

29 Temmuz 2018 Pazar 14:04:33

Benimle Oynama 29 Temmuz Neden yok Yayınlanmıyor TV8 Yayın Akışı

TV8 ekranlarının sevilen şaka programı Benimle Oynama 29 Temmuz günü neden yayınlanmıyor? 29 Temmuz akşamı yayınlanması beklenen Benimle Oynama şaka programının TV8 yayın akışında olmadığını gören izleyiciler merak içerisine girdi. Benimle Oynama şaka programı yayından mı kaldırıldı? Soruları sorulmaya başladı. Peki Benimle Oynama neden 29 Temmuz günü yayınlanmıyor? İşte cevabı…

TV8 Ekranlarının sevilen “Şakalama” programı Benimle Oynama’nın bu hafta yayın akışında yer almadığını gören izleyiciler Benimle Oynama 29 Temmuz’da neden yok, Yayından mı kaldırıldı? Sorularını sormaya başlamıştı. Gerçek ise Benimle Oynama’nın yayın günün değiştiği! Benimle Oynama programı bundan böyle Pazar akşamları yayınlanmayacak! TV8 ekranlarının sevilen programı Benimle Oynama’da insanlar eşlerine, arkadaşlarına, yakınlarına hayatları boyunca unutamayacakları şakalar hazırlıyorlar.

Benimle Oynama programı reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadı ve 2. bölümü itibariyle yayın tarihi değişti! Benimle Oynama bundan böyle Cumartesi akşamları yayınlanacak yani yeni bölüm dün akşam yayınlandı, bu gün TV8 yayın akışında Benimle Oynama yer almıyor. Benimle Oynama programının tekrarına TV8 ekranlarında denk gelirseniz izleyebilirsiniz.

BENİMLE OYNAMA PROGRAMI BAŞVURULARI VE FORMATI

Benimle Oynama’ya başvuruda bulunduktan sonra kabul edilmesi halinde sizinle iletişime geçiliyor. Ardından belirlenen bir mekana şaka yapmak istediğiniz kişiyle birlikte oturuyorsunuz. Curcuna da burada başlıyor. Size takılan küçük bir mikrofon ve kulaklık ile gerekli talimatları alıp şakazedeye unutamayacağı bir şaka yapıyorsunuz, hem de 5000 TL’ye kadar ödül kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı