Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Benden Bu Kadar Filmi TV’de İlk Kez FOX’ta!

Film Haberleri

31 Temmuz 2018 Salı 22:04:41

Benden Bu Kadar Filmi TV’de İlk Kez FOX’ta!

FOX TV ekranlarında her Perşembe yepyeni bir film izleyiciyle buluşuyor! Bu hafta, 2 Ağustos 2018 Perşembe günü de FOX TV’de yepyeni bir film sahne alacak. Benden Bu Kadar filmi FOX TV’de 2 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 20.00’da TV ilk kez yayınlanacak!

Perşembe günlerini TV’de ilk kez yayınlanacak filmlere ayıran FOX TV, süper bir filmi ekranlara getirmeye hazırlanıyor! FOX TV izleyicileri 2 Ağustos 2018 Perşembe günü izleyiciyle mükemmel bir filmi daha buluşturacak! Benden Bu Kadar Filmi 2 Ağustos 2018 Perşembe akşamı saat 20.00’da FOX TV ekranlarında yayınlanacak!

Yönetmen koltuğunda Bora Onur’un oturduğu Benden Bu Kadar filminin oyuncu kadrosunda Katipoğlu,İrfan Kangı,Ceyhun Fersoy ve Zuhal Yalçın gibi efsane isimler yer alıyor. Televizyonda ilk kez FOX TV’de izleyeceğimiz Benden Bu Kadar filmi gişede çok sevilmiş, sinemada iyi bir hasılat da elde etmişti. Benden Bu Kadar filmini, film severler şimdiden merakla beklemeye başladı.

BENDEN BU KADAR FİLMİNİN KONUSU

Mesut ve Pınar 5 yıldır evlidirler ve tıpkı ilk günkü gibi birbirlerine sırılsıklam aşıklardır. Birlikte yarışmaya katılırlar ancak hedefledikleri gibi olmaz! Tuttuğunu koparan bir kadın olan Pınar, sırf bu yüzden evliliğini bitirme kararı alır! Küçük, basit bir tartışma 5 yıllık mutlu bir evliliği yıkabilir mi? Benden Bu Kadar filmi bir romantik komedinin drama dönüşmesinin en iyi örneklerinden…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı