Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Belediye Başkan’ı Murat Hazinedar Fatma Girik’i ziyaret etti

Magazin

25 Ocak 2017 Çarşamba 17:30:36

Belediye Başkan’ı Murat Hazinedar Fatma Girik’i ziyaret etti

Başkan Hazinedar, Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Bu ziyaret ile de Türk sinemasının önemli isimlerinden Fatma Girik taburcu olduktan sonra ilk kez görüntülenmiş oldu.

Belediye Başkan'ı Murat Hazinedar Fatma Girik’i ziyaret etti

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar bir süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle kalçasına platin takılan Türk Sineması’nın usta oyuncusu Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Usta oyuncuya geçmiş olsun temennisinde bulunan Başkan Hazinedar, Girik’le bir süre baş başa görüştü.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada hakkında öldü iddiaları çıkan ve geçirdiği rahatsızlık sonucu kalçasına platin takılan Türk Sineması’nın usta oyuncusu Fatma Girik’i, Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar evinde ziyaret ederek elini öptü.

Usta oyuncunun sağlık durumu hakkında bizzat kendisinden bilgi alan Başkan Hazinedar, ‘’Sizi çok iyi gördüm maşallahınız var, umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşarak sevenlerinizle bir araya gelirsiniz’’ ifadelerini kullandı.

Ziyareti için Başkan Hazinedar’a teşekkür eden usta oyuncu Girik, “Sağlık durumum çok iyi, hakkımda çıkan öldü haberlerine itibar etmeyin. En kısa sürede ayağa kalkıp sevdiklerimle bir araya geleceğim’’ dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Hazinedar, Fatma Girik’le hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı