Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beklenen dizi Ölene Kadar, 12 Ocak’da görücüye çıkıyor

Dizi Haberleri

12 Ocak 2017 Perşembe 09:44:03

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:35:00

Beklenen dizi Ölene Kadar, 12 Ocak’da görücüye çıkıyor

Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile uzun süredir başlaması beklenen Ölene kadar dizisi bu akşam Atv ekranlarında görücüye çıkıyor.

Beklenen dizi Ölene Kadar, 12 Ocak'da görücüye çıkıyor

TIMS Productions’un yapımcılığını üstlendiği, Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan başrollerini paylaştığı dram dizisi Ölene Kadar bugün başlıyor.

Anadolu Kartalları filmi yanı sıra, Hanımın Çiftliği, Şeref Meselesi ve son olarak da Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin senaryosunu yazan Elif Usman tarafından kaleme alınıyor.

Yönetmen koltuğunda ise, Suskunlar dizisinin yönetmenliğini yapan Umur Turagay’ın oturduğu dizi Atv’nin 2017 yılında ki önemli projelerinden biri olarak görünüyor.

İhanet’in, vicdan ile hesaplaşmanın ve bu ihanet’in intikamının alınışını, hayatları bir anda alt-üst olan ve değişen insanların hikayelerinin izleneceği Ölene Kadar dizisinin ekranları kasıp kavurması bekleniyor.

Başrolde yer alan isimlerle birlikte, Tansu Biçer’e Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz’ün de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi 12 Ocak 2017 Perşembe akşamı Atv ekranlarında olacak.

Ölene Kadar 1.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı