Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Behzat Ç. geri dönüyor! Hangi kanal da ne zaman yayınlanacak?

Dizi Haberleri

7 Eylül 2017 Perşembe 13:03:15

Son Güncelleme: 07/09/2017 13:04:50

Behzat Ç. geri dönüyor! Hangi kanal da ne zaman yayınlanacak?

Star Tv ekranlarında yayınlandığı dönem bir ekran fenomeni haline gelen, aradan yıllar geçmesine rağmen hala sosyal medyada videoları paylaşılan Behzat Ç. dizisi, yayın serüvenine geri dönüyor.

Behzat Ç. geri dönüyor! Hangi kanal da ne zaman yayınlanacak?

Geçtiğimiz günlerde Behzat Ç. dizisinin senaristi Emrah Serbest’in sosyal medya hesabından Behzat Ç. isminin yazılı olduğu bir sayfanın resmini paylaşması, fenomen dizinin hayranlarında heyecan uyandırmıştı.

Bu paylaşımın ardından dizinin yayın macerasına geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olur, Posta yazarı Mesut Yar, bu konuyu araştırıp, Behzat Ç.’nin durumunun ne olacağını okurları ile paylaştı.

Büyük olasılıkla şifreli bir kanalda yayınlanacak diye dillendirildiğini söyleyen Yar, daha sonra ses çıkmadığını ifade ettiği yazısında, yaptığı araştırmanın kendisini Dünya çapında bir adrese çıkardığını söyledi.

Yar, müjdeyi “Behzat Ç.’nin elbette Türkiye odaklı ama dünya pazarına açılan bir internet dizisi olarak deyim yerindeyse hayatımıza girmesine ramak kaldı. Özet geçersek, Behzat Amirim dönüyor sevgili okur!” diyerek verdi.

Dizinin hangi platform veya kanalda yayınlanacağı yanı sıra tarihi ise henüz belli değil.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı