Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bedri Güntay’dan, Pelin Karahan’a servet değerinde hediye

Magazin

8 Ocak 2017 Pazar 22:45:09

Son Güncelleme: 08/01/2017 22:46:18

Bedri Güntay’dan, Pelin Karahan’a servet değerinde hediye

Pelin Karahan, 2014 yılında evlendiği eşi Bedri Güntay’dan servet değerinde yeni bir hediye daha aldı. İkinci çocuğuna hamile olan Karahan’ın, yeni hediyesi eski hediyesinin son modeli oldu.

Bedri Güntay'dan, Pelin Karahan'a servet değerinde hediye

Son olarak Atv’de yayın yapan Yeter dizisinde rol alan güzel oyuncu Pelin Karahan ikinci çocuğuna hamile.

İlk hamileliğinde eşine Jeep hediye eden Güntay, ikinci çocuğun müjdesini alınca kesenin ağzını daha da açtı. Eşine ilk hamileliğinde hediye ettiği jeep’i yenileyen Güntay, jeep’in son modeli için 700 bin TL ödedi.

Daha önce bir evlilik daha yapan ve boşanan Karahan, iş adamı Güntay ile 24 Haziran 2014 yılında Adile Sultan Saray’ında evlenmiş ve 27 Aralık 2014’de ilk çocukları Ali Demir Güntay’ı doğurmuştu.

Pelin Karahan’ın hayatı:

Karahan, İlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Aynı yıl Polis Koleji’ni kazandı. Daha sonra Polis Kolejini bırakıp Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’ne devam etti ve başarıyla mezun oldu.

Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme’den mezun oldu. Karahan, okul yıllarında çeşitli faaliyetlere büyük katılım gösterdi. İstanbul’a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans’a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinin seçmelerine katıldı ve Aslı rolüne seçildi.Bu dizide Dağhan Külegeç ile olan uyumu göz doldurdu ve efsane iki aşık Aslı Efe’yi AsEf’i yaşattı. Reklamların devamı da geldi. Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti, Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı.Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mihrimah Sultan’ı canlandırdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı