Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bedelli Askerlik Ne dediysek o! Yaş ve Para düştü ne kadar olacak!

Genel

17 Temmuz 2018 Salı 12:30:54

Bedelli Askerlik Ne dediysek o! Yaş ve Para düştü ne kadar olacak!

Bedelli Askerlik dün 27 yaş ve 20 bin TL olacağı haberleri sosyal medyayı sallamıştı. Sinehaber olarak Bedelli Askerlik’in bu şekilde olması mümkün olmadığını dile getirdik. Bedelli Askerlik konusunda ne dediysek o olacak. Bedelli Askerlik son dakika haberlerine göre Yaş 25 ve Bedeli 15 Bin TL olarak güncellendi. Ancak yaşı bilmeyiz Bedeli daha da düşecek.

Dün yayınlanan Bedelli Askerlik son dakika haberlerinde böyle bir şeyin mümkün olmayacağını Sinehaber okuyucularına söylemiştik. Bedelli Askerlik bekleyenlere sabah saatlerinde müjde geldi. Bedelli Askerlik’in Yaşı 25’e fiyatı 15 bin TL çekildi haberleri geldi. Ancak bu da doğru değil. Yaşı bilmeyiz ancak Bedelli Askerlik 10.000 TL üstü olmayacak.

Bir çok kesimden çalışan, iş sahibi olan, ünlüler, okuyanlar Bedelli Askerlik çıkması için bekliyor. Kimine göre fiyatın hiç önemi yokken kimine göre fiyat çok yüksek olmamalı. Her kesime hitap etmesi istenen Bedelli Askerlik için, dün tüm siteler ve basın fiyatı 20.000 TL derken, bu habere inanmamız gerektiğini sizlere söyledik. Bedelli Askerlik net fiyatını sizlerle paylaştık. Bedelli Askerlik 10.000 TL geçmiyecek.

Bedelli Askerlik 15 bin TL, Yaş 25’e Düştü!

Bedelli Askerlik için son dakika bilgileri, Yaş 25 ve 15 Bin TL düştü haberleri. Evet yaşın 27 olması da mümkün değildi. Bedelli Askerlik yaşı 25, hatta 24’e kadar düşürülebilir. Ancak fiyat konusunda halen haberimizin arkasındayız. Bedelli Askerlik fiyatı katılımın yüksek olması için 10.000 TL kadar düşecek. Böylelikle sadece zengin değil durumu orta olanlarda Bedelli Askerlik’ten yararlanabilecek.

Bedelli Askerlik Fiyatı Ne Olacak?

Bedelli Askerlik fiyatında, dün neredeysek bugün de oradayız. Bedelli Askerlik fiyatı 10.000 TL’nin üzerinde olmayacak. Recep Tayyip Erdoğan’ın son dakika katıldığı Bedelli konusuna, yaşı 25 fiyatı 15.000 TL çekin talimatı verdiği iddia edildi. Erdoğan’a gelen tepkiler nedeniyle dünkü habere çok kızdığı biliniyor. Bugün fiyat düşüklüğü ve yaşı da tam olarak doğruyu yansıtmıyor. Bedelli Askerlik 10.000 TL kadar düşecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı