Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Başka İhtimal filmi Nerede Çekildi?

Film Haberleri

14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:12:46

Başka İhtimal filmi Nerede Çekildi?

Büyük bir beklentiyle yeni yılda yayınlanması beklenen Başka İhtimal filminin çekimlerine başlandı! Başrollerinde Bergüzar Korel ile Engin Akyürek’in yer alacağı filmin yeni yıla damga vurması bekleniyor. Temmuz 2018 itibariyle Başka İhtimal filminin çekimlerine başlanırken, çekimlerin nerede yapıldığı büyük merak konusu oldu! Başka İhtimal film seti nerede kuruldu, Başka İhtimal filmi nerede çekilecek? Sizler için araştırdık…

Başka İhtimal filminin çekimleri başladı! Temmuz 2018 itibariyle başlayan çekimlerle filmin yeni yılda vizyona girmesi ve damgasını vurması bekleniyor! Başrollerinde Engin Akyürek ile güzel oyuncu Bergüzar Korel’in yer aldığı Başka İhtimal filminin çekimlerinin nerede yapılacağı merak ediliyordu. Çekimlerin başlamasıyla film setinin yeri de belli oldu.

Bergüzar Korel ile Engin Akyürek’in başrollerinde yer alacağı Başka İhtimal filminin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin yer alıyor. Filmin konusu bir reklam yönetmeniyle ünlü bir şirketin üst düzey yöneticisi bir kadının yaşadığı aşk hikayesi… Film, 2019’a damga vuracak yapımlar arasında yer almak istiyor, gişede de iyi bir rakam yakalamak için mücadele verecek.

BAŞKA İHTİMAL FİLMİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Başka İhtimal filminin çekimleri Temmuz 2018 itibariyle başladı! Çekimler İstanbul’un birçok semtinde yapılıyor. Bu semtler şimdilik Balat ve Karaköy civarları olarak gözüküyor. Filmin 2019 yılına damga vurması beklenirken çekimler tüm hızıyla sürüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı