Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Başak Sayan, doğum anını anlattı

Magazin

17 Nisan 2017 Pazartesi 15:58:04

Son Güncelleme: 17/04/2017 15:58:18

Başak Sayan, doğum anını anlattı

Hamileliği nedeni ile bir süredir ekranlardan uzak olan, kısa bir süre öncede komşuları ile yaşadıkları kavga ile büyük korku yaşayan Başak Sayan, ikiz bebeklerini dünyaya getirdi.

Başak Sayan, doğum anını anlattı

Haftasonu doğum yaparak, Ares ve Milan adında ki ikiz bebeklerini doğuran güzel oyuncu, hastanedeki bu anları anlatarak, mutluluğunu paylaştı.

İnstagram’dan yaptığı o paylaşımlarda, şunları kaleme aldı:

“Doğum telaşından hiçbir şeyin farkında olmadığımı fotoğrafları yeni yeni görmeye başlayınca anladım.😊 Bu fotoğrafta ameliyathaneye götürülüyorum. Eşim, arkadaşlarım, annem, babam herkes yanımda. Ben asansörü beklerken gözyaşlarımı tutamıyorum.⏳ Annemin eli benim alnımda.💕💗 Anne olmak böyle bir şey sanırım. 😊Farkında bile değildim bunların o an. Heyecan, korku, coşku, merak tüm korkularım birbirine girmiş durumdaydı. Hayatımın hiçbir anında böyle bir duygu seli ve karmaşası yaşamamıştım. 😊

Böyle anları paylaşabilmek çok önemli. Bir daha bu an yaşamayacak, geride bıraktığımız pek çok an gibi. Bir daha o ana asla geri dönemeyeceğiz. Sadece zihnimizde o ana dair saklanan anılar dışında. O yüzden böyle anlarda yanınızda olan insanların kıymetini de bilmek gerek.

Ben beni yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıma, iyi günde kötü günde yanımda olan aileme, miniklerimi gördüğünde hüngür hüngür ağlayan babama, ne kadar kavga edersek edelim (her anne kız gibi😊😂) kalbi benim için çarpan, her daim yanımda olan anneme ve ilk günden beri yalnız olmadığımı hissettirip beni destekleyen eşime…

Çok teşekkürler. .. Ne kadar şanslı bir insanmışım ben…”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı