Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Kılıç Yeni Sezonda Kuyu Dizisinde Yer Alacak!

Dizi Haberleri

30 Temmuz 2018 Pazartesi 20:00:54

Son Güncelleme: 30/07/2018 17:47:18

Barış Kılıç Yeni Sezonda Kuyu Dizisinde Yer Alacak!

Ekranların sevilen yakışıklı oyuncusu Barış Kılıç’ın yeni dizisi belli oldu! Barış Kılıç önümüzdeki sezon yayınlanacak Kuyu dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu! Barış Kılıç hayranları ve dizi severler tarafından Barış Kılıç’ın hangi projede yer alacağı büyük merak konusuydu. En son Evlat Kokusu dizisindeki oyunculuğuyla dikkat çeken yakışıklı oyuncu Kuyu dizisinde rol alacak.

Barış Kılıç hayranlarının merakla beklediği haber geldi. Ekranların sevilen, yakışıklı oyuncusu Barış Kılıç, yeni sezonda Kuyu dizisinde rol almaya başlayacak. Televizyonlarda son olarak 2017 yılında Evlat Kokusu dizisinde oynadığı Aslan karakteriyle izleyici karşısına çıkan yakışıklı oyuncu, Most Prodüksiyon yapımcılığında hazırlanan ve önümüzdeki sezona damga vurması beklenen Kuyu dizisiyle anlaşma sağladı.

40 yaşındaki Barış Kılıç’ın yeni sezonda yer alacağı Kuyu dizisinde rol arkadaşları da belli oldu! Kuyu dizisinde Barış Kılıç’ın yanı sıra Leyla Tanlar ve Nur Fettahoğlu oyuncu kadrosunda yer alıyor. Cast çalışmalarının halen devam ettiği Kuyu dizisinin gelecek sezonun en iddialı yapımlarından biri olması bekleniyor. Özellikle oyuncu kadrosuna son katılan isimlerle dizinin daha da güçlendiği ortada.

KUYU DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Cast çalışmaları belirtildiği gibi süren Kuyu dizisinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak! Kuyu dizi çekimlerinin yapılacağı yer İznik olacak. İznik’te bir dizi seti kurularak çekimlere başlanacak. Kuyu dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı ise şuan için bir muamma. Kanalla ilgili henüz bir açıklama gelmezken Most Prodüksiyon’un önümüzdeki günlerde kanalı ve tarihi açıklaması bekleniyor. Açıklandığında bu sayfada güncelleme yapılacaktır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı