Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç Yeni Dizisi Belli Oluyor

Dizi Haberleri

29 Temmuz 2018 Pazar 13:47:05

Barış Arduç Yeni Dizisi Belli Oluyor

Ekranların en çok aranan yüzü Barış Arduç’un yeni dizisi belli oluyor. Hayranları tarafından en çok ekranda görmek istenen kişilerde hep 1. sıraya yerleştirilen Arduç’un yeni dizisi detayları belli oluyor. Barış Arduç 2018-2019 sezonunda ekranlarda olacak. Arduç sete çıkmaya hazırlanıyor.

Kiralık Aşk dizisiyle yakaladığı başarıyla ekranların en çok aranan yüzü olan Barış Arduç’un yeni dizisi belli oluyor. Barış Arduç 2018-2019 sezonunda yeni bir dizi hazırlığında olduğunu hayranlarına duyurdu. Eylül ayında setlerde olacağım diyen Arduç, Ağustos ayında yeni bir sinema filmi çekecek.

Barış Arduç, magazin muhabirlerinin sorduğu hayranlarınız sizi çok özledi yorumlarına, az kaldı yakında kavuşacağız açıklamaları oldukça heyacanlandırdı. Şu anda Sinema filmi çekimlerine gideceğim diyen Arduç, 4-6 hafta sürecek çekimler sonrası yeni dizisi için setlere inecek.

Barış Arduç’un Partneri Kim Olacak?

Elçin Sangu’yla oynadığı Kiralık Aşk dizisinde hem kendisini hem Sangu’yu parlatan Arduç yeni dizisinde partneri Cansu Dere olacağı konuşuluyor. Romantik Komedi tarzı işlerden ziyade dram ve aksiyon dolu bir dizi için anlaşma yaptığı öğrenildi. Cansu Dere’nin de aynı yapım firmasıyla görüştüğü ve anlaştığı gelen bilgiler arasında. Yeni sezonda Arduç ve Dere partnerliği bir hayli merak uyandırır gibi.

Barış Arduç’un yeni dizisi için yine fit bir vücutla hayranlarının karşısına geçecek. Aksiyon sahneleri için kurs almaya başladığı gelen bilgiler arasında.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı