Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç ve Elçin Sangu aynı filmde!

Film Haberleri

25 Ağustos 2017 Cuma 01:15:43

Barış Arduç ve Elçin Sangu aynı filmde!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisi ile büyük popülarite yakalayan Barış Arduç ve Elçin Sangu birlikte rol alacakları film için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Barış Arduç ve Elçin Sangu aynı filmde!

Bir süredir gündemde olan Barış Arduç’un partnerini kendi seçeceği haberleri kulisleri meşgul etmiş, bir takım tartışmalara neden olmuştu. Yakışıklı oyuncu da açıklama yaparak, “ne kadar ayıp bir şey, partnerimi seçtiğim falan yok, ayrıca partnerim de Fahriye Evcen veya Elçin Sangu değil” demişti.

Barış Arduç aslında haklıydı, öyle ki bu açıklaması anlaşmalı olduğu Star Tv ekranlarında rol alacağı dizisi içindi. Çünkü Barış Arduç’un rol alacağı sinema filmi için partneri başından beri Elçin Sangu idi. Yapımcılar Kiralık Aşk’da ki uyumları nedeni ile en başında bu kararı verip, iki ismin yer alacağı bir sinema filmi çekmeyi planladılar ve o filmin çekimleri bu hafta sonu başlıyor. Şimdilik kulislerde filmin adının ‘Gitme Sen’ olduğu konuşulsa da filmin isminin değişme ihtimali de bulunuyor.

İki ismin yer alacağı filmin yapımcılığını NuLook üstlenirken, dümeninde ise Şenol Sönmez oturacak. 10 Kasım’da vizyona girmesi planlanan filmde başarılı oyuncular Cengiz Bozkurt ve Levent Öktem’de yer alacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı