Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç amca oldu, Gupse soluğu hastanede aldı

Magazin

17 Aralık 2017 Pazar 17:43:29

Son Güncelleme: 17/12/2017 15:19:16

Barış Arduç amca oldu, Gupse soluğu hastanede aldı

Barış Arduç büyük bir sevinç ve mutluluk yaşadı. Amca olmasının ardından yeğenini kucağına aldı.

Barış Arduç

Yakışıklılığı ve karizması ile bir anda meşhur olan ve ekranların sevilen yüzü olmasına rağmen son dönemde pek fazla ekranlarda göremediğimiz Barış Arduç, amca oldu. Amca olduğu haberini almasının hemen ardından soluğu hastanede alan ünlü oyuncu Barış Arduç, özellikle de sevgilisi Gupse Özay’ın da hastaneye gelmesi ile duygu dolu anlar yaşadığı iddia edildi.

Amca olmasının ardından yeğenini kucağına alarak sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Arduç, özellikle de Gupse Özay’ın kendisine ”darısı başımıza” demesi ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Yakın Zamanda Evlenebilirler!

Yakın zamanda evlenmeleri beklenmese de çift hakkında zaman zaman evlenecek oldukları da iddia edilmiyor değil. Özellikle Gupse Özay’ın Deliha 2 çekimlerini yarıda keserek haberi alır almaz Barış Arduç’un yanına hastaneye koşmasının ikilinin arasının oldukça iyi olduğuna dair bir gösterge olduğu ifade ediliyor. Yeni dönemde hangi dizi ile karşımıza çıkar bilinmez ancak Deliha 2 filminde rol almadığı söylenen Arduç’un tek bir reklam filminden Kerem Bursin ile birlikte milyonlarca liralık para kazandığı biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı