Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bana Sevmeyi Anlat bitiyor! Final bölümü ile bu akşam son kez ekranlarda

Dizi Haberleri

30 Ocak 2017 Pazartesi 13:17:25

Bana Sevmeyi Anlat bitiyor! Final bölümü ile bu akşam son kez ekranlarda

Fox Tv ekranlarında yayınlanan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Seda Bakan ve Dolunay Soysert’in başrollerinde yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi bitti mi? neden bitiyor ve final yaptı?

Bana Sevmeyi Anlat bitiyor! Final bölümü ile bu akşam son kez ekranlarda

Fox Tv’nin Cuma akşamı yayın hayatına başlayan ve birbirinden ünlü ismi kadrosunda bulunduran Bana Sevmeyi Anlat dizisi, final yaparak ekranlara veda ediyor.

Daha önce de dizinin final yapacağı iddiaları ortaya atılmış, kanal, yapımcı ve dizinin oyuncusu Seda Bakan tarafından dizimiz devam ediyor diyerek bu iddialar yalanlanmıştı.

Belki de dizinin toparlayabileceği düşünülmüş, ve bu yüzden bir süre daha sürdürme kararı alınmıştı? Bilinmez ancak eğer böyle olduysa bile beklenen toparlanma gerçekleşmedi.

Reytinglerde yaşadığı kaybı sürdüren Bana Sevmeyi Anlat, geçtiğimiz hafta total’de reyting sıralamasında ilk 20’e bile giremezken, AB grubunda 3.17 reyting ile 10. sırada yer alabilmişti.

İzlenme oranlarında ki bu başarısızlığı da diziye ani final kararı aldırdı, öyle ki geçtiğimiz yeni bölüm için yayınlanan tanıtımda FİNAL ifadesi yoktu. Bu karar bugün kanalın yayın akışını güncellemesi ile ortaya çıkmış oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı