Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm Fragmanı Haşmet Leylayı tehdit eder

Dizi Haberleri

23 Ocak 2017 Pazartesi 19:16:44

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:01:30

Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm Fragmanı Haşmet Leylayı tehdit eder

Bana Sevmeyi Anlat da Haşmet, Leyla ve Rüzgarı alarak ortadan kaybolur. Leyla’ya ulaşılamaması ile herkes panik olur. Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm Fragmanı yayınlanan son bölümün soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm Fragmanı Haşmet Leylayı tehdit eder

Leyla’nın karşısına dikilen Haşmet, zekasının küçümsenmiş olmasından ötürü oldukça öfkelidir. Bana Sevmeyi Anlat 21.Bölüm ‘ünde her yerde, Leylayı ve Rüzgarı alarak ortalardan kaybolan Haşmet aranır.

Alper, ayrılmayı kafaya koyduğu Berna’ya kızı Çiçek’in velayetini vermek istemez. Berna ise Haşmet’in yaptığı bir iyilik ile elini güçlendirmiştir.

Burak, Simge’nin hamlelerinin farkındadır ve bunu görmezden gelmeyip, Simge ve Eylül’ü yüzleştirir.

Canan ise eve döndüğünde, kızı ve torununu evde göremeyince korkuya kapılmıştır, Haşmet’in Leyla’ya bir zarar vermesinden endişelenir. Ayla’da boş durmaz ve Canan’ı istediklerini yapması konusunda tehdit eder. Aksi takdirde Leyla’ya, Canan’ın annesi olduğunu söyler!

Haşmet ise son bir hamle daha yapar. Leyla’yı tehdit eden Haşmet, Alper’in hayatta kalmasını sağlamak içine gerekiyorsa yapar. Leyla’nın bu tercihi ise Alper’i kızdırırken, Haşmet’te tekrar kazanan olduğunu hissetmeye başlar.

Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı