Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Fragmanı – Yayınlandı

Dizi Haberleri

9 Ocak 2017 Pazartesi 23:21:16

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:29:30

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Fragmanı – Yayınlandı

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Alper ile Onur birbirlerine girerler. Silahı eline alan Onur, Berna’ya isyanını aktarır ve kendi kafasına sıkıp hayatına son verir.

bana sevmeyi anlat 20.bölüm berna haşmetle konuşcak mı?

Onur kendi ettiğini bulmuştur, hak ettiğini almıştır ama Alper, Onur’un kendini öldürmemesi için silah’ı almaya çalışmıştır. Onur’un her şeyi hak ettiğine inansa da olayın böyle sonuçlanması en son istediği şeydir.

Alper’in tüm bu olaylara sebebiyet veren Berna’ya olan öfkesi ise çok yoğundur. Ona daha fazla tahammül edemeyen Alper, Berna’yı yaka paça evden kovar.

Leyla tarafı ise karmakarışıktır. Canan’ın hala annesi olduğunu bilmemektedir ve Canan geçmiş günleri telafisi için çabalamaya devam etmektedir. Birileri ise Canan’ı kim olduğunu söylemekle tehdit etmeye başlamıştır.

Engin ve Alper ise, Haşmet’in işini bitirmek için bir plan yaparlar. Alper, Haşmet’i bitirmeye kararlıdır. Ama bu durum istedikleri gibi sonuçlanmayabilir çünkü Haşmet’in de bir planı vardır!

Berna ise Haşmetle yüz yüzedir, ve Haşmet her şeyi öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Tüm bu gerilim ise yeni bölüme bomba gibi düşecektir. Haşmet’in her şeyi öğrenip öğrenmeyeceği nefeslerin tutulduğu 16 Ocak Pazartesi tarihli yeni bölümde ortaya çıkacak.

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı