Kanal D’nin eğlenceli dizisi Baht Oyunu ile oyunculuk yeteneğini ispatlayan güzel Aslı Sümen ekranları sevdi. Aslı Sümen hangi dizide? Aslı Sümen hangi dizi ile ekranlara dönüyor?

2017 Türkiye Güzellik Yarışması birincisi Aslı Sümen Kanal D ekranlarının bir dönem yoğun ilgi ile izlenen eğlenceli dizisi Baht Oyunu ile ilk set deneyimini yaşamış ve bu konudaki yeteneğini ispatlamıştı.

Herhangi bir oyunculuk eğitimi almayıp Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan güzel Aslı Sümen aslında dansçı ve model. 27 yaşında olan Aslı Sümen aldığı ilk dizide seyirciden tam not alıp dizi setlerinin teklif gönderilen ismi olmayı başardı.

tuğçe2

Taş, Kağıt, Makas dizisi başrolleri Serra Arıtürk ve Ekin Koç oldu! Taş, Kağıt, Makas dizisi başrolleri Serra Arıtürk ve Ekin Koç oldu!

BAHT OYUNU TUĞÇE HANGİ YENİ DİZİDE ROL ALACAK?

Son dönemin en çok konuşulan yapımlarından Bein Connect için çekileceği açıklanan ve yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği “Erkek Severse” adlı iddialı dizi teklifini olumlu değerlendiren Aslı Sümen’i, Baht Oyunu dizisindeki agresif Tuğçe karakterinden sonra nasıl bir rolle karşımıza çıkacağı şimdiden merak konusu.

tuğçe1

19 Kasım’da çekimlere başlanacağı duyurulan Bein Connect’in yeni dizisi “Erkek Severse” dizisinin yönetmen koltuğunda Bir İstanbul Masalı adlı dizisinin yönetmeni olarak ünlenen Ömür Atay var ve senaristliğini usta isim Aslı Zengin yapıyor.

Başrolünde Alperen Duymaz’ın olacağı kesinleşen yapımda Aslı Sümen’den farklı olarak ismi duyurulan diğer isimler ise Yasemin Allen, Büşra Develi ve başarılı oyuncu Tolga Güleç. Oyuncu kadrosu henüz tamamlanıp kesinleşmeyen dizi yeni haberlerle gündemde kalmaya devam ederken ekranlardaki iddiasını sürekli olarak dile getirmeye ve bizi heyecanlandırmaya devam ediyor.

tuğçe5