Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bahar Şahin Kimdir? Reynmen’in Sevgilisi

Özel Haber

7 Temmuz 2018 Cumartesi 15:58:41

Bahar Şahin Kimdir? Reynmen’in Sevgilisi

Ünlü Youtuber Yusuf Aktaş, nam-ı diğer Reynmen’in sevgilisi ortaya çıktı! İsmi daha önce Enes Batur’un eski sevgilisi Başak Karahan ile de anılan yakışıklı Youtuber’ın sevgilisi Bahar Şahin kimdir? Bahar Şahin kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? Bahar Şahin nereli? Youtuber Reynmen’in sevgilisi Bahar Şahin kimdir? Bahar Şahin’in kısa bir biyografisini sizler için hazırladık…

Youtube’ın Reynmen’i Yusuf Aktaş’ın sevgilisi ortaya çıktı! Reynmen, sevgilisinin ismini sır gibi saklıyordu! Son günlerde adı Enes Batur’un ayrıldığı sevgilisi Başak Karahan’la da anılan Reynmen’in sevgilisi Bahar Şahin çıktı. Dizilerden ve filmlerden tanıdığımız Bahar Şahin, birçok dizi ve filmde rol almıştı. Show Tv’nin sevilen programı Çocuktan Al Haberi’ne Bahar Şahin ve Yusuf Aktaş birlikte katılmıştı, bu da aşk dedikodularını daha da güçlendirmişti. Sonunda ikilinin aşk yaşadığı ortaya çıktı!

Bahar Şahin ile Yusuf Aktaş’ın (Reynmen) aşk yaşadığı dedikoduları şu anda ayyuka çıkmış durumda. Aşk iddiaları ile ilgili ne Reynmen’den ne de Bahar Şahin’den henüz bir açıklama gelmedi. Ünlü youtuber Reynmen’in youtube platformundaki şahsi kanalında 2 milyon 200 bin takipçisi bulunuyor.

Bahar Şahin Kimdir? Bahar Şahin Biyografisi

1997 doğumlu olan genç oyuncu Bahar Şahin’in memleketi Artvin’dir. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra hızla dizilerde ve filmlerde oynamaya başlayan Bahar Şahin, sempatikliği ve sevecen tavırlarıyla dikkat çekiyor. Bahar Şahin’in boyu 1,65 kilosu ise 48’dir. Oyunculuğa ilk olarak FOX TV’de O Hayat Benim dizisinde Müge karakteriyle başlayan güzel oyuncu ardından TRT 1’de Lise Devriyesi, Star TV’de Kayıt Dışı dizilerinde rol aldı. Film olarak da Oha Diyorum ve Yol Arkadaşım filmlerinde boy gösteren Bahar Şahin, kısa sürede kariyerinde büyük bir mesafe kat etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı