Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bahar Öztan: Hastalığımdan dolayı kabul edemedim

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 13:30:19

Son Güncelleme: 23/12/2017 13:40:46

Bahar Öztan: Hastalığımdan dolayı kabul edemedim

Bahar Öztan setlere geri dönecek olduğu günleri özlediğini açıkladı.

Bahar Öztan, daha önce hastalığı ile gündeme gelmiş ve birçok hayranını derinden üzmüştü. Yaşanan acı ve hüzün verici durumun hemen ardından geçtiğimiz günlerde bir davette görüntülenen Bahar Öztan, setleri çok özlediğini ancak yumurtalık kanserinin ikinci kez nüksetmesinden dolayı bir takım sorunlar ve zorluklar yaşadığını ifade etti.

Açıklamalarında yumurtalık kanserinin nüksetmesinin ardından hastanede tedavi olduğunu ve setlere geri dönecek olduğu günleri merakla beklediğini belirten ünlü oyuncu, şuan kendisini çok iyi hissettiğini ve herhangi bir şekilde bir sorunu olmadığını ifade ederek daha önce hastalık dolayısı ile kendisine gelen teklifi kabul edemediğini açıkladı.

Bahar Öztan Kimdir?

Henüz daha 55 yaşında olan Bahar Öztan, özellikle ”gamzeli güzel” lakabı ile anılıyor. Uzun yıllar birçok dizide yer alan ve eski Türk filmlerinde de aktif olarak rol almış olan isim olan Öztan, özellikle oyunculuğu ve güzelliği ile birçok insanın beğenisini ve sevgisini kazanmış naif bir oyuncu olarak tanınıyor. Yeni dönemde hangi dizilerde göreceğiz merak konusu iken bir yandan da hastalığının tekrar nüksetmemesi için aralıklı kontrollere devam ettiği biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı