Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bahar Doğrul kimdir? Nerede yaşıyor Amcası kim

Genel

25 Temmuz 2018 Çarşamba 14:02:22

Bahar Doğrul kimdir? Nerede yaşıyor Amcası kim

Gündeme bomba gibi düşen haberle tanıdığımız Bahar Doğrul kimdir? Amcası tarafından cinsel tacize uğrayan ve yardım için kendi sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Bahar Doğrul gündeme oturdu! Peki Bahar Doğrul kimdir, nerelidir, yaşı kaç? Sizler için araştırdık…

Sosyal medyada bir anda gündem olan Bahar Doğrul kimdir? Manisalı olduğu öğrenilen Bahar Doğrul, öz amcası tarafından cinsel istismara uğradığını kendi sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla açıkladı! Paylaştığı videoda öz amcasının yaptıklarını anlatan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım ve destek isteyen Bahar Doğrul bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu!

Sosyal medya hesabından paylaştığı videoda gözyaşları içerisinde kalan ve yaşadığı kötü şeyleri anlatan Bahar Doğrul, öz amcasının kendisine istismarda bulunduğunu söyledi! Daha önce de Seda Sayan’ın programına katılan ve stüdyoda amcasının kendilerine yaptığı eziyeti anlatan Bahar Doğrul’a köyün muhtarı yalanlama getirmişti. Sonradan köyün muhtarının Bahar Doğrul’un amcasının en yakın arkadaşı olduğu ortaya çıkmıştı!

BAHAR DOĞRUL YAŞADIKLARINI ANLATTI YARDIM İSTEDİ!

Amcasından gördüğü eziyeti, aç bırakıldıklarını Seda Sayan’ın programında anlatan Bahar Doğrul, şimdi de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla öz amcasından cinsel istismar gördüğünü ve amcasının kendisine kötü şeyler yaşattığını göz yaşları içinde anlattı! Kendi sonunun da Özgecan gibi Leyla gibi olunca mı yardım edileceğini sorarak yürekleri dağlayan Bahar Doğrul, Twitter’da gündem oldu. Cumhurbaşkanı’na yaptığı yardım çağrısının ardından yetkili makamların harekete geçmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı