Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bade İşçil setlere geri dönüyor mu?

Magazin

24 Aralık 2016 Cumartesi 07:04:44

Son Güncelleme: 25/12/2016 04:06:24

Bade İşçil setlere geri dönüyor mu?

Cemiyet’in ünlü isimlerinden Malkoç Süalp ile evlendikten sonra televizyon ve sinema dünyasına ara veren başarılı oyuncu setlere geri dönüyor mu?

bade işçil setlere geri mi dönüyor

Geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde boşanan Bade İşçil, Hülya Avşar’ın rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol almak için prensip anlaşmasına varmıştı ancak bu konuda eski eşi Malkoç Süalp’ı ikna edemediği için dizide rol alamamıştı.

Oyuncunun çevresinden elde edilen haberlere göre eski eşini ikna eden Bade İşçil setlere geri dönüyor, hatta bir dergiye verdiği röportajda gelen dizi ve film projelerini artık değerlendirmeye aldığını belirtti. Ezel ve en son olarak da Kuzey Güney dizisinde oynayan güzel oyuncunun birde oğlu bulunuyor.

Geçtiğimiz haftalarda Adam Mısın? filminin yönetmeni olan Emir Khalilzadehdan’dan, İşçil’e yeni çekeceği romantik komedi filmi olan “eski sevgili” için teklif geldi. Bade İşcil’de senaryoyu oldukça beğendi. Genç yönetmen film için daha önce başrol için Tolgahan Sayışman’la prensipte anlaşmış ancak yakışıklı oyuncu “partner olarak seçilecek kadın başrol oyuncusunun iyi bir isim olması” şartıyla son kararını vereceğini açıklamıştı. Bade İşcil’in filme sıcak bakması Tolgahan Sayışman’ı da mutlu etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı