Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Azra Kohen’den ”Fi” açıklaması

Televizyon

23 Aralık 2017 Cumartesi 18:57:55

Azra Kohen’den ”Fi” açıklaması

Azra Kohen 4 sezon sürmesi beklenen Fi, Çi ve Pi dizisinin 2 sezon sürecek olduğunu açıkladı.

Yazar Azra Kohen, Türkiye’nin ilk online dizisi olarak bilinen ve sponsorluğunun Samsung tarafından yapıldığı bilinen ”Fi” dizisi ile ilgili olarak konuştu. Diziye son dönemin güzel oyuncularından Irmak Ünal transfer edilirken, diğer oyuncuların dizide hala aktif rol aldıkları, ancak yeni sezonda dizinin ”Çi” sezonunun daha fazla izlenme oranlarını unutabilecek olduğu iddia edilmişti.

Azra Kohen’in bugün yaptığı açıklamasında ise Fi, Çi ve Pi dizilerinin 4 sezon sürmesi beklenirken daha erken bitirme kararı alındığı ve kitaba göre ilerlenmeyecek olduğunu açıklandı. Kitaba göre ilerlemeyecek olan online dizinin 4 sezon yerine 2 sezon sürecek olduğu, bunun gelirler konusunda yaşanan sorunlardan dolayı söz konusu olabileceği tahmin edildi.

Talep Gelmiyor Olabilir

Reklamlar ve diğer giderler konusunda online dizinin yeterli bütçeye sahip olmaması ve diğer etkenlerin söz konusu olmasının sonucunda gelir ve gider oranlarında büyük dengesizlikler olduğu tahmin ediliyor. Diziyi uygulama üzerinden izleyen birçok seyirci zaman zaman diziyi hiç izlemezken, zaman zaman ise ardı ardına yayınlanan tüm bölümleri tek bir gün içerisinde izleyebiliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı