Show TV’nin en iddialı dizileri arasında yer alan Aziz dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim dahil oluyor. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ ün oturduğu Aziz dizisi hem hikayesi hem de güçlü kadrosu ile izleyenleri etkiledi.

Cuma akşamları milyonları Show TV ekranlarına kilitleyen Aziz dizisi büyük bir beğeni ile izleniyor. Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı Aziz dizisine sürpriz bir isim dahil oldu.

1_1280x720-6

Aziz Dizisine Bomba Transfer!

Show TV’ nin en iddialı dizlerinden biri olan Aziz dizisinde işler yolunda ilerliyor. Murat Yıldırım yine geçen yıl Show TV ye yayınlanan Ramo dizisi ile setlere geri dönüş yapıp dört yıllık hasrete son vermişti. Bu sezonda da TV dünyasından uzak duramayan Murat Yıldırım Aziz dizisinde yine etkili bir rolde yer alıyor. Ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın dizideki performansı da seyirci tarafından oldukça beğeniliyor.

Show TV’nin büyük bir beğeni ile izlenen, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın yaptığı Aziz dizisinin hikayesi izleyici tarafından beğenildi. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ ün oturduğu ve Eda Tezcan’ın senarist olduğu Aziz Dizinin hikayesinden bahsedecek olursk: Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik ve huzur içinde bir hayat yaşamaktadır. Fransız delegesi Mösyö Pierre’in oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle Aziz’in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası hayatındaki her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü sanılırken geri dönüşü herkes için şok etkisi yaratır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba da amcası Galip Payidar’ın oğlu Adem ile nişanlanmıştır.

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

Her şeye yeniden başlamak zorunda kalan Aziz, hayat mücadelesi ile tekrardan yeniden doğar. Aziz daha sonra bir köylü kızı olan Efnan’ın beklemediği bir şekilde hayatına girmesi ile duygusal bir karmaşıklık yaşar. Ancak Aziz zaman geçtikçe hem kendini hem de gerçek aşkını bularak hayatına devam edecektir.

3_1280x720-5

Murat Yıldırım’ın Eşi Kadroda!

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ ün oturduğu ve Eda Tezcan’ın senarist olduğu Aziz Dizi hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından izleyici tarafından oldukça beğenildi. Show TV’ nin bu sezon en iddialı dizileri arasında yer alıyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosu sayesinde izleyici her hafta heyecanla yeni bölümü bekliyor.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ ın yer aldığı Aziz dizisine sürpriz bir isim eklendi. 42 yaşındaki ünlü oyuncu Murat Yıldırımın eşi İman Elbani gelecek bölümlerde rol alacak. İman Elbani’ nin dizideki performansı oldukça merak ediliyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz Dizi yeni transferi ile büyük bir heyecan yarattı.

Güçlü kadrosu ve etkili hikayesi ile Aziz kadrosuna dahil olan İman Elbani Türkiye’de ilk defa kamera karşısına çıkacak. İman Elbani’ in eşi ile Aziz dizisinde rol almanın heyecanını yaşarken hangi rolle ekranda olacağı da şimdiden büyük merak uyandırdı. Sosyal medyada, Aziz dizi setinden paylaşılan ilk kareler beklentiyi oldukça yükseltti. Ayrıca sosyal medyada paylaşılan karelere beğeni dolu yorumlar da yapıldı.

2008 senesinde Fas’ta güzellik yarışmasına katılarak yarışmada güzellik kraliçesi seçilen İman Elbani, yine 2008 yılında düzenlenen Miss Arab World yarışmasında da birinci olarak güzelliği ile etkiledi. Güzellik kraliçesi İman Elbani, eğitimini Londra’ da tamamladı. İman Elbani eğitimi sürecinde Fas’ ta ve Mısır’ da birçok dizi ve reklam projelerinde  yer aldı.