Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

AYT Matematik soruları Ali sorusu 99. top atılan kişi cevapları

Genel

1 Temmuz 2018 Pazar 13:06:38

AYT Matematik soruları Ali sorusu 99. top atılan kişi cevapları

AYT 2018 sınavı tamamlandı. Binlerce aday Üniversite hayallerine gitmek için soruları çözdü. Peki AYT sınavında öğrenciler en çok Matematik sınavını merak etti. AYT 2018’de Matematik sınavında 99. top atılan kişi sorusu damga vurdu. Herkesin aklında kalan soru cevabı acaba ne diyerek merak edildi. Peki Matematik Soruları ve cevapları nasıldı, sınav zor muydu kolay mıydı sizler için derledik.

AYT 2018 tamamlandı. AYT’de tüm öğrenciler Matematik sınavının nasıl olduğunu merak etti. AYT’de Sorulan Matematik soruları ve cevapları kısa bir süre sonra burada olacak. AYT 2018’de sorulan sorular zor muydu kolay mı sizler için araştırdık.

AYT 2018 Matematik Soruları ve Cevapları Zor muydu kolay mı?

AYT Sınavı geçti. Öğrenciler sınav için sınav geçti, sorular garipti/zordu/farklıydı/beklemediğiniz gibiydi cevapları verdi. Özellikle sınavdan çıkan öğrenciler bizim çözdüğümüz denemeler gibi değildi diyerek isyan bayrağını çekti. Bu sebeple AYT’de sorulan sorular uzmanlar tarafından öğrencilere hak verildi. Öğrencilere diyebileceğimiz, üzülmeyin sınav herkese zordu!

AYT MATEMATİK Çemberli soruda 99. top atılan kişinin cevabı nedir?

Öğrenciler bu soruda sürekli olarak elleriyle 99 kişiyi saydığını söylüyor. Sorunun doğru cevabını da biz sizlerle paylaşalım. AYT sınavında sorulan sorunun yanıtı Cem olacaktı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı