Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ayşe Hatun Önal’dan dobra açıklamalar

Televizyon

19 Şubat 2017 Pazar 12:34:04

Ayşe Hatun Önal’dan dobra açıklamalar

9 yıl aradan sonra 17 Şubat’ta yeni albümü ‘Selam Dengesiz’ ile müzik dünyasına geri dönüş yapan Ayşe Hatun Önal, albümünün ilk klibini ‘Olay’ adını verdiği şarkısı için Nevada çölünde çekti.

Ayşe Hatun Önal'dan dobra açıklamalar

8 şarkının yer aldığı, versiyonları ile birlikte toplamda 14 şarkı bulunduğu albümünün çıkışı sonrasında bir Tv kanalına açıklamalarda bulunurken, sözlerinde ki dobralığı ise dikkat çekti.

İşte Ayşe Hatun Önal’ın o Tv programında söyledikleri:

“Çelik’in ‘Ateşteyim’ şarkısını dinleyince kıskandım. ‘Neden böyle şarkı yapamıyorum?’ deyip şarkıcı olmayı kafama koydum.”

“Başarının peşinden koşmuyorum, o beni takip ediyor. Felsefem şu: ‘Ya dört dörtlük yaşarsın ya da üç buçuk atarsın!’ Yani, korkularınla yaşarsan hep aklın bir yere takılır ama korkularından arınırsan her şey yoluna girer.”

“Herkes gibi zaman zaman ben de sürünüyorum. Sürünmek bana ilham veriyor. Çünkü güzel şarkılar ortaya çıkıyor.”

“Adanalı olmamın da getirdiği bir duyguyla içimde hep ‘Erkek Fatma’lık var. Annem rol modelimdir. Kimseye hesap vermez, kimseyi umursamaz, ben de öyleyim. Kimseye ‘Eyvallahım’ yok, kafama eseni yaparım.”

“Aysel Gürel hayattayken onu hep ziyaret ederdim. Saatlerce o anlatırdı, ben dinlerdim. Ne kadar iyi gelirdi, niye gitti ki?”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı