Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ayşe Hatun Önal, Hande Yener’i kızdırdı

Magazin

15 Mart 2017 Çarşamba 14:26:00

Ayşe Hatun Önal, Hande Yener’i kızdırdı

Ayşe Hatun Önal’ın Şubat ayında çıkardığı, 14 şarkılık yeni albümünde bulunan ‘Olay’ adlı şarkısı için Amerika Birleşik Devletleri, Nevada’da klip çekmişti.

Ayşe Hatun Önal, Hande Yener'i kızdırdı

Hande Yener’inde ‘Seviyorsun’ adlı şarkısının klibini çöl’de çekmesi sonrasında, Ayşe Hatun Önal’ı kıskandığı için çöl’de klip çekti şeklinde haberler yapılmıştı.

Bu haberler sonrası sinirlenen Hande Yener, sosyal medya hesabından Ayşe Hatun Önal’a sert göndermelerde bulunarak, tepkisini belirtti.

2016 yılında fizy’de en çok dinlenen sanatçı olduğunu gösteren görüntüyü profil fotoğrafı olarak belirleyen Yener, “Bu ülkede benim için kıskanılacak ne ses, ne görüntü, ne de aşk var” dedi.

91 milyon dinlenme elde eden Mor adlı şarkısı ile ilgili bu istatistiği de yayınlayan Yener, bu istatistiği “Gururlanacak işin, sesin ve duruşun olsun yeter ki” notu ile paylaştı.

Daha sonra da Ayşe Hatun Önal’a gönderme de bulunduğu uzunca bir mesaj yayınladı. İşte Hande Yener’in o mesajı:

“Parayla haber yaptırıp, bana soru sorulacağını, gündeme geleceğini, diğer meşhur ettiklerim gibi olacağını sanıyor. Ne oldu çok cool takılıyordun? İşin fos canım” diyerek Önal’a gönderme yaptı. Yener, bir takipçisinin “Çekemeyen insanlar seni buluyor” yorumuna ise, “Zengin sevgililer işe yaramaz. Aslan gibi olacaksın ki, millet saygı duysun. Parayla starlık bu kadar. Ünlü ama müzik listelerinde yok olarak anılır, diğerleri gibi”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı