Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ayla Çelik’ten Aleyna Tilki yorumu

Ayla Çelik'ten Aleyna Tilki yorumu

Magazin

12 Şubat 2017 Pazar 14:07:49

Ayla Çelik’ten Aleyna Tilki yorumu

1973 doğumlu güzel şarkıcı Ayla Çelik, Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takılınca, çığlıklar atıp “beni böyle çekmeyin” ne olur dedi.

Ayla Çelik'ten Aleyna Tilki yorumu

Muhabirlerin Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülediği Ayla Çelik, salaş bir şekilde dışarı çıktığı için objektiflere takılınca “beni böyle çekmeyin ne olur, sevgilimin montu ve şapkasını giydim” dedi.

Bu isteğinin muhabirler için bir anlam ifade etmediğini, ve onlardan kurtulamayacağını anlayan Çelik’te pes ederek, muhabirlerle sohbet etti.

Sohbet’in konusu, yakın dostu olduğu Demet Akalın’ın son günlerde eleştirdiği Aleyna Tilki’ye gelince de, fikrini ifade etti.

Aleyna Tilki ve eleştirilmesi ile ilgili, “Ben konuya pek hakim değilim. Fakat Aleyna genç yaşta bu kadar popüler olmuşken ve çok gençken şımarmak hakkıdır diye düşünüyorum.” dedi.

Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer günü ile ilgili olarak da, sevgilisi Barbaros Utku’dan güzel bir sürpriz beklediğini ifade eden güzel şarkıcı, “Bende bir sürpriz hazırlıyorum, benim sürprizlerinde limit yoktur” dedikten sonra yürümeye devam etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı