Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aydın’da Bir Hilal Uğruna Vatan Ezgileri konseri

Kültür Sanat

30 Aralık 2016 Cuma 17:28:07

Aydın’da Bir Hilal Uğruna Vatan Ezgileri konseri

Program kapsamında, Aydın Gençlik Merkezi konferans salonunda Aydın halkı ve gençlerle buluşan sanatçı Aykut Kuşkaya büyük beğeni topladı.

bir hilal uğruna vatan ezgileri konseri

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan konser programı Aydın Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleşti.

Konser öncesi gelen gençler ve misafirler Aydın gençlik merkezi tarafından hazırlanan “15 Temmuz Şehitleri’’ resim sergisini gezdi. Yaklaşık 300 kişinin katılım gösterdiği gecede misafirler ve aydınlı gençler vatan şiir ve ezgilerini hep bir ağızdan büyük bir coşkuyla söylediler. Sanatçı Aykut Kuşkaya programının sonunda kendi bestelediği 15 Temmuz Marşı ile programına son verdi. Bu anlamlı ve özel geceye AK Parti İl ve İlçe Gençlik Kolları, Sivil Toplum Kuruluşları, Aydın Kredi Yurtlar Kurumu Yöneticileri, Kurum ve Kuruluşların Yöneticileri, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Personelleri ve Gönüllü Gençler katılım gösterdi.

Konuyla ilgili olarak Aydın Gençlik Merkezi Müdürü Mikail Kavaklı, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Bir Hilal Uğruna Vatan Ezgileri programı kapsamında aydınlı gençlerimiz sanatçımız Aykut Kuşkaya beyefendi ile buluşup vatan şiir ve ezgilerini hep bir ağızdan büyük bir coşkuyla söylediler. Bu anlamlı ve özel akşamda en batısından en doğusuna kadar vatanımızın parçalanamaz bir bütün olduğunu aydınlı gençlerimiz ile bir kez daha gösterdik. Bizleri bu anlamlı ve özel gecemizde yalnız bırakmayan ve salonumuzu dolduran başta aydın gençliğimize, AK Parti İl ve İlçe Gençlik Kollarına, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Kurum ve Kuruluşların Yöneticilerine, Aydın Kredi Yurtlar Kurumu Yöneticilerine, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Personellerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı