Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları ve Konusu Ne

Dizi Haberleri

9 Ağustos 2018 Perşembe 15:59:42

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları ve Konusu Ne

Önümüzdeki sezon için bir Hint dizisinden uyarlanacak yeni dizi Ay ve Güneş için çalışmalar tüm hız sürüyor! Yeni sezonda izleyicisiyle buluşacak Ay ve Güneş dizisi hangi diziden uyarlanıyor? Ay ve Güneş dizisinde kimler rol alacak, dizi hangi kanalda yayınlanacak? Ay ve Güneş dizisinin senaryosu, konusu ne? Sizler için araştırdık…

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında olması beklenen Ay ve Güneş dizisi, geçtiğimiz sezon Kanal 7 ekranlarında izlediğimiz Hint dizisi Bir Garip Aşk (Iss Pyaar)’tan esinlenilerek uyarlanıyor! Yapım şirketi ile Es Film arasında imzalar atıldı ve Ay ve Güneş dizisinin çalışmalarına başlandı! Gelecek sezonda ekranlarda olacak dizide kimlerin rol alacağı ise büyük merak konusu oldu!

İzleyicilerle gelecek sezon buluşacak Ay ve Güneş dizisi için cast çalışmaları son sürat devam ediyor! Ancak şuan için hiçbir oyuncuyla anlaşıldığı bilgisi elimize ulaşmadı! Ayrıca Ay ve Güneş dizisinin yayınlanacağı kanal da henüz belli olmadı! Ay ve Güneş dizisinin uyarlandığı Hint dizisi Iss Pyaar Hindistan’da 2011 yılında yayın hayatına başlamış ve toplamda 398 bölüm sürerek başarılı bir yapım olduğunu kanıtlamıştı!

AY VE GÜNEŞ DİZİSİNİN KONUSU NE OLACAK?

Ay ve Güneş dizisi Hint dizisi Bir Garip Aşk’tan esinlenerek yazılıyor. Senaryo çalışmaları da devam ediyor. Diziye karakterini verecek konu şu olacak: 2 birbirine tamamen zıt insan nasıl büyük bir çekimle birbirlerine bu kadar tutkulu aşık olabilir? Hayatın her fırsatta tesadüflerle birbirine yaklaştırdığı bu 2 insan tutkuyla birbirlerine bağlanıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı