Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Avm’de ki Kış Defilesi ve Cem Belevi konserine büyük ilgi

Magazin

15 Ocak 2017 Pazar 22:15:06

Avm’de ki Kış Defilesi ve Cem Belevi konserine büyük ilgi

Bolu Dağı’nda bulunan Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen “Kış Defilesi” ve Cem Belevi konserine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Avm'de ki Kış Defilesi ve Cem Belevi konserine büyük ilgi

Bolu Dağı’nda bulunan, Avrupa’nın en büyük otoyol üzeri alışveriş ve yaşam merkezi olan Highway Outlet’de Merve Büyüksaraç, Sema Şimşek, Ece Begüm Yücetan, Begüm Yılmaz, Anastasia Gorel, Tsunami Valiente Bacallao, Çağla Zoralioğlu, Gizem Barlak, Ezgi Bozkurt, Hande Taşkın, Cansu Melis Karakuş, Tatiana, Ali Tank, Egemen Bibika, Serkan Sağdıç, Gökberk Çalın, Kazım Emre Aydın gibi ünlü mankenlerin katıldığı 2017 Kış Defilesi ve Cem Belevi konseri büyük ilgi gördü.

Podyuma çıkan mankenler izleyiciler tarafından ilgiyle izlenirken, mankenlerin performansı göz doldurdu.

Konser öncesinde basın mensuplarıyla buluşan ünlü şarkıcı Cem Belevi, Bolu’yu ısıtmaya geldiklerini belirterek, “Ozan Çolakoğlu ve Gülşen’le çalışıyorum.

Bugünlerde onların da tatlı telaşları var. Bebekleri dünyaya geldi. Henüz ziyaretlerine de gidemedim. O yüzden ‘hadi şarkı’ diye baskı yapamıyorum.

Onlardan haber bekliyoruz işte. Bizim tahmin ettiğimiz albümün Şubat ayının ilk haftası çıkacağı yönünde” şeklinde konuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı