Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Avlu Kudret ölmedi! Nursel Köse Avlu dizisiyle 26 bölümlük anlaşma!

Özel Haber

14 Temmuz 2018 Cumartesi 16:49:47

Avlu Kudret ölmedi! Nursel Köse Avlu dizisiyle 26 bölümlük anlaşma!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Avlu 1. sezonunu tamamlamıştı! Dizinin Kudret’i Nursel Köse’nin senaryo gereği öleceği ve diziden ayrılacağı iddia edilmişti! Ancak Avlu dizisinin Kudret’inin dizinin yapım şirketi ile 26 bölümlük yeni bir anlaşma yaptığı ve yeni sezonda da kadroda olacağı öğrenildi! Avlu’nun Kudret’i Nursel Köse’yi önümüzdeki sezonda Star TV’nin sevilen dizisi Avlu’da izlemeye devam edeceğiz!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Avlu, ilk sezonun ardından 2. sezon heyecanıyla dönüyor! Avlu dizisinin 2. sezonu öncesi yeni gelişmeler var! Sezon finalinde öldüğü iddia edilen Avlu dizisinin Kudret’i Nursel Köse ile yapım şirketinin 26 bölümlük yeni anlaşma imzaladığı öğrenildi! Buna göre Avlu dizisinde Kudret karakteriyle izlediğimiz Nursel Köse yeni sezonda da Avlu dizisinde devam edecek.

Avlu dizisine yeni sezonda birçok ismin de dahil olması beklenirken dizinin oyuncularından birkaçının da diziden ayrılması bekleniyor. Ancak Avlu’nun Kudret karakteri Nursel Köse’nin diziden 2. sezonda ayrılmayacağı da artık kesin. Nursel Köse, 26 bölümlük yeni anlaşma imzalayarak dizideki karakterini sürdürecek.

AVLU’NUN KUDRET’İ FİNAL BÖLÜMÜNDE FECİ ŞEKİLDE YARALANMIŞTI

Nursel Köse, Avlu dizisinde Kudret karakteriyle 1. sezon final bölümünde feci şekilde yaralanmış ve diziden ayrılacağı yönünde sinyaller vermişti. Ancak ortaya atılan iddialara göre 26 bölümlük yeni anlaşma ile dizide 2. sezonda da devam etmesi öngörülüyor.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı