Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Avlu Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak Belli Oldu!

Dizi Haberleri

28 Temmuz 2018 Cumartesi 21:21:37

Avlu Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak Belli Oldu!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Avlu’nun başarılı geçen ik sezonunun ardından gözler 2. sezona çevrilmişti. Demet Evgar’lı Ceren Moray’lı Avlu dizisi ilk sezonunda reytingleriyle göz doldurmuş, uzun sezonlar yayınlanmaya aday olduğunu göstermişti. Avlu dizisinin tutkunları da merakla 2. sezonu beklerken, 2. sezon 1. bölümün hangi tarihte yayınlanacağı belli oldu…

Star TV ekranlarında yayınlanan ilk sezonunun ardından müthiş bir sezon finaliyle ilk sezonunu başarılı şekilde tamamlayan ve 2. sezon için geri sayıma geçen Avlu dizisiyle ilgili yeni gelişmeler var. Dizinin 2. sezonu merakla bekleniyordu. 2. Sezon tarihini merak eden Avlu Dizisi tutkunlarına Sinehaber olarak ulaştığımız özel tarihi açıklıyoruz!

Avlu dizisinin müthiş geçen ilk sezonunun ardından 2. sezonu 13 Eylül 2018 Perşembe günü Star TV’de başlayacak. 2. Sezon 1. bölümüyle yine ekranlara kilitleyecek Avlu dizisi, Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisi olmaya hazırlanıyor! 2. Sezonda da 1. sezonki reyting başarısını sürdürmesi beklenen dizinin 2. sezon senaryosuna dair henüz net bir bilgi gelmedi.

AVLU DİZİSİ 2. SEZON OYUNCU KADROSUNDA DEĞİŞİKLİK OLACAK MI?

Yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun, senaristliğini Ahmet Yurdakul’un yaptığı ve oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı ve Onuryay Evrentan gibi isimleri bulunduran Avlu dizisi 2. sezonunda da ekranlara damga vurmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna 2. sezonda değişiklik yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor. Avlu 2. sezon 13 Eylül Perşembe günü yeni bölümüyle başlayacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı