Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Avengers 4 ne zaman çıkacak? Fragmanı yayınlandı mı?

Film Haberleri

9 Temmuz 2018 Pazartesi 11:52:28

Avengers 4 ne zaman çıkacak? Fragmanı yayınlandı mı?

Avengers 4 filmi ne zaman çıkacak? Marvel’in yenilmezi Thanos’un karşısında tüm yenilmezler 2. kez şanslarını deneyecek! Peki Avengers 4’te hangi yeni isimleri göreceğiz?  Beyazperdede büyük merak uyandıran Avengers Infinity War’dan sonra gözler Avengers 4’e çevrildi. Avengers 4 oyuncu kadrosu, konusu ne olacak soruları şimdiden sorulmaya başladı. Bizde sizler için Avengers 4 analizi hazırladık…

Avengers serisinin yeni filmi büyük merakla bekleniyor! Avengers Infinity War ile heyecanı doruk noktasına çıkaran Marvel, yeni bir yapımla beyaz perdede bombayı patlatacak! Avengers 4, Marvel tutkunlarını şimdiden cezbetmeyi başardı! Avengers Infinity War filminin bitişi itibariyle gözler tamamen Avengers 4’e çevrilmiş durumda! Thanos’un zaferiyle sonlanan Avengers Infinity War’ın ardından Yenilmezler, yeni filmde Thanos’a karşı koyabilecek mi?

Avengers 4 ile ilgili sosyal medya ve internet ortamında birçok teori ortaya atılıyor! Avengers 4’te Yenilmezler’in büyük yara alması ancak Thanos’u yenmesi bekleniyor. Bu savaşta Yenilmezler’in kayıp verebileceği de konuşuluyor. Buna göre Captain America mı Black Viper mı yoksa Iron Man’mi ölecek? Hep birlikte Avengers 4 filmi vizyona girdiğinde öğreneceğiz.

Avengers 4 fragmanı henüz yayınlanmadı. Avengers 4 yönetmenleri yaptığı açıklamada Avengers 4 fragmanının 2 ila 3 ay arasında bir süre sonra yayına gireceğini açıkladı. Buna göre yeni filmin fragmanı yayınlandığı anda sinehaber.com farkıyla bu haberde izleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı