Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

ATV’nin yeni dizisi Verda’da Yeni Gelişmeler Var!

Dizi Haberleri

22 Temmuz 2018 Pazar 14:30:31

ATV’nin yeni dizisi Verda’da Yeni Gelişmeler Var!

ATV ekranlarında yeni yayınlanacak Verda dizisi ile ilgili her geçen gün yeni bilgiler geliyor! Yeni sezonda ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak Verda dizisinin uzak soluklu bir dizi olması beklenirken, dizinin oyuncu kadrosunun oluşturulması için cast çalışmaları ve deneme çekimleri devam ediyor. İşte Verda dizisyle ilgili yeni bilgiler…

ATV ekranlarında yeni yayınlanacak Verda dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor! Yeni sezonda damgasını vuracak diziler arasında yer alması beklenen Verda dizisinin oyuncu kadrosu için ismi ilk netleşen isim ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi olmuştu. Kutsi, Verda dizisiyle televizyon ekranlarına geri dönmeyi planlarken diziyle ilgili yeni gelişmeler gün yüzüne çıkmaya başladı.

Yeni sezonda iyi bir reyting ve izlenme oranı için mücadele verecek Verda dizisinin cast çalışmaları sürerken dizinin senaristleri ve yönetmeni belli oldu! Kalbimdeki Deniz dizisinin senaristliğini yapan ünlü isim Funda Çetin, Verda dizisinde senaristlik görevine gelirken, dizinin yönetmeni de Cennetin Gözyaşları dizisinde yönetmen koltuğunda yer alan Aysun Akyüz oldu!

VERDA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALACAK, YENİ OYUNCULAR BELLİ OLDU MU

Verda Dizisinde ismi netleşen tek isim şuan için Kutsi olurken cast çalışmaları süren diziye ünlü oyuncuların katılabileceği ön görülüyor. Şuan için bir isim veremiyoruz ancak Kutsi’nin yanına en az Kutsi kadar yakından tanıdığımız birçok oyuncu da eklenecek. Verda dizisinin yeni sezonda ATV ekranlarına damga vurması bekleniyor.

VERDA DİZİSİ OYUNCU KADROSUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı