Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Atv’den yeni bir dizi daha: Bahtiyar Ölmez

Dizi Haberleri

26 Ağustos 2017 Cumartesi 18:09:04

Atv’den yeni bir dizi daha: Bahtiyar Ölmez

Atv’de yeni sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanırken, yeni projelerini duyurma işlerini ağırdan almaya tercih ediyor. Yeni sezon için sitelerinde yalnızca Seven Ne Yapmaz duyuruldu.

Atv'den yeni bir dizi daha: Bahtiyar Ölmez

Kırgın Çiçekler, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi, Kanatsız Kuşlar ve tanıtılan Seven Ne Yapmaz dizisinde Atv’de yeni sezonda yer alacağına dair haberlerini yaptığımız bir kaç dizi daha bulunuyor.

Atv’nin, Cennetin Gözyaşları ve Altın Tepsi dışında yeni bir diziyi daha yeni sezonda izleyici ile buluşturmayı planladığı öğrenildi.

İsminin Bahtiyar Ölmez olacağı konuşulan dizi İnsanlar çift yaratılmıştır sloganı ile ekranlara gelecek. Dizi de İstanbul’un eski bir mahallesinde yaşayan hayalperest, sempatik ama hiçbir işte dikiş tutturamamış Bahtiyar Ölmez’in hikayesi işlenecek. Rıfat Çakar adlı yeraltı dünyasının ağır abilerinden birinin Bahtiyar’a görünüşte tıpatıp benzemesi bütün işleri değiştirecek.

Cast çalışmaları devam eden ve henüz oyuncu kadrosu bilinmeyen yeni dizinin yapımcılığını, Nehir Yapım üstlenirken, yönetmenliğini ise Cem Tabak’ın yapacağı öğrenildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı