Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

ATV Yeni Sezonda İmaj Değiştiriyor! İşte İlk Görüntüler

Televizyon

12 Ağustos 2018 Pazar 14:37:14

ATV Yeni Sezonda İmaj Değiştiriyor! İşte İlk Görüntüler

Yeni sezona birçok iddialı dizi, program gibi yapımla giren ATV, yeni sezonu yepyeni bir imajla karşılayacak! ATV’nin yeni sezon ekranına ilişkin ilk detaylar da belli oldu! Kanal, yepyeni bir konsepte büründü! Yeni sezon çekimlerinde kanalın ünlü simaları kamera karşısına geçti, ilk fotoğraflar geldi!

ATV, yeni sezona bomba gibi bir hazırlıkla geliyor! Yeni sezonda yayınlanacak yepyeni diziler, programlar ve içeriklerle adından söz ettirmek isteyen ATV, yeni sezon tanıtım çekimlerini gerçekleştirdi! Yeni sezonda ATV’nin konsepti, imajı da değişiyor! Yeni sezon için yayın dönemi tanıtım filmi çekimleri gerçekleştirilen ATV’nin ünlü simaları kamera karşısına geçti.

Geçtiğimiz sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz, Elimi Bırakma ile Aşk ve Mavi dizilerinde müthiş bir başarı yakalayan ATV, yeni sezon içinde Can Kırıkları ve Bir Zamanlar Çukurova dizileriyle ön plana çıkmak istiyor. Aynı zamanda gündüz kuşağında da yıllardır büyük başarıyla işlerini sürdüren Müge Anlı ile Esra Erol yer almayı sürdürecek!

ATV’DEN İLK FOTOĞRAFLAR GELMEYE BAŞLADI!

Yeni sezon tanıtım filmi çekimlerinde Bir Zamanlar Çukurova ve Can Kırıkları dizileri için de özel çekimler yer aldı. ATV’nin yeni dizilerinin sevilen oyuncuları ATV’nin yeni sezon yayın dönemi tanıtım filmi için kameralar karşısına geçti. Birce Akalay, Hande Doğandemir, Hilal Altınbilek gibi güzel isimlerin yanı sıra Seçkin Özdemir gibi yakışıklı isimler göz kamaştırdı!

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı