Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Atv ‘Seni Kimler Aldı’ dizisini tanıttı

Dizi Haberleri

30 Mart 2017 Perşembe 17:41:59

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:14:44

Atv ‘Seni Kimler Aldı’ dizisini tanıttı

Kanallar’ın dizi atağında bulunduğu şu süreçte, her kanal yeni bir dizileri izleyici ile buluştururken, sessizliğini koruyan Atv, yeni dizisini tanıttı.

Atv 'Seni Kimler Aldı' dizisini tanıttı

Daha önce Atv ekranlarında iki yeni dizinin başlayacağını, bu dizilerden birinin de Seni Kimler Aldı olduğunu duyurmuştuk. Atv, iki yeni dizisinden biri olan Seni Kimler Aldı’yı tanıttı.

Pastel Film yapımcılığında ekranlara taşınacak olan yeni dizi de, Kıbrıs’ta üzerinde uyuşturucu yakalandığı için gözaltına alınan Yurdaer Okur, Fulya Zenginer, Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı isimleri yer alıyor.

Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu gibi usta oyuncularda bu isimlere eşlik ediyor.

Seni Kimler Aldı Konusu Nedir?

Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahtı Barış’a aşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir. Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

Seni Kimler Aldı Tanıtım Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı