Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Atatürk’e Hakaretler Eden Safiye İnci Özür Diledi Yakalama Kararı Çıkarıldı

Genel

21 Temmuz 2018 Cumartesi 10:29:53

Son Güncelleme: 21/07/2018 10:41:06

Atatürk’e Hakaretler Eden Safiye İnci Özür Diledi Yakalama Kararı Çıkarıldı

Mustafa Kemal Atatürk’e ağır hakaretler eden Safiye İnci adlı şahsa yönelik tepkiler sosyal medyada dinmiyor! Twitter’dan binlerce kullanıcı #SafiyeİnciTutuklansın hashtagıyla Safiye İnci’ye tepki gösterirken Atatürk’e küfür eden bu şahıs yeni bir video yayınladı! Safiye İnci yayınladığı yeni görüntülerde özür diledi.

Atatürk’e Anıtkabir’de çektiği videoda hakaretler eden, isminin Safiye İnci olduğu değerlendirilen safiyeinci kullanıcı adlı şahıs sosyal medyanın gündemine oturmuştu! Kısa sürede binlerce #SafiyeİnciTutuklansın tagında mesaj atılırken Safiye İnci adlı şahıstan yeni bir mesaj geldi! Anıtkabir’de ettiği hakaretlerin ardından pişman olan Safiye İnci özür videosu yayınladı!

Safiye İnce, Mustafa Kemal Atatürk’e ağır hakaretler etmiş, bu görüntüleri de sosyal medyadan kendisi servis etmişti. Olayın öğrenilmesinin ardından sosyal medyada büyük bir infial yaşandı ve T.C Devleti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden Safiye İnce’ye gereğinin yapılması için binlerce mesaj gönderildi.

SAFİYE İNCİ TUTUKLANDI MI? ÖZÜR VİDEOSU YAYINLADI.

Safiye İnci sosyal medya ve diğer platformlardan gelen tepkilerin üzerine özür mesajı yayınlarken sosyal medya kullanıcıların öfkesi yine de geçmedi. Twitterda şuanda #SafiyeİnciTutuklansın hashtagı 1. sırada bulunuyor. Polisten ve savcılıktan Safiye İnci’nin tutuklanması veya göz altına alınması ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı sosyal medyada gündem olan ve yoğun tepki gören Safiye İnci hakkında re’sen soruşturma başlatıldığını açıkladı. Safiye İnci hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı