Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Atatürk Barış Ödülü Verilen Tarihçi kimdir? 2018 KPSS Soruları

Genel

22 Temmuz 2018 Pazar 15:02:22

Atatürk Barış Ödülü Verilen Tarihçi kimdir? 2018 KPSS Soruları

KPSS maratonu bugün yapılan sınavla noktalandı! 2018 Kpss sınavına giren öğrenciler sınavın zorluğundan yakınırken birçok soru da gündeme geldi. KPSS 2018’de çıkan sorular en çok arananlar listesine girdi. KPSS’de çıkan soruları sizler için araştırdık…

KPSS maratonu bugünkü sınavla tamamlandı. KPSS’ye giren adaylar sımavın zorluğuna dikkat çekti, bazılarına da kolay geldi. Şu anda sınav tamamlandı ve sınava giren adaylar çıkan soruların cevaplarına yoğunlaştı. ÖSYM KPSS kitapçıklarını ve cevap anahtarını ne zaman yayınlayacak bilinmiyor ancak sınavda Tarih bölümünde sorulan bir soru kafaları karıştırdı!

2018 KPSS’de Tarih bölümünde sorulan bir soru kafaları karıştırdı! Sınavda zor bir soru olarak çoğu adayın boş bıraktığı bir soru olan Atatürk Barış Ödülü Verilen Tarihçi Kimdir? sorusu sınav sonrası en çok aranan sorular arasına girdi. Sınav sonrası adaylar Atatürk Barış Ödülü Verilen tarihçileri araştırmaya koyuldu. Sorunun  cevabı çok merak ediliyor.

ATATÜRK BARIŞ ÖDÜLÜ VERİLEN TARİHÇİ KİMDİR?

Atatürk Barış Ödülü verilen Tarihçi Kimdir sorusunun cevabı Bernard Lewiski olacaktı. Hayatını geçtiğimiz günlerde kaybeden ünlü Tarihçi Ermeni Soykırımı iddialarını reddeden Avrupalı büyük Tarihçi olarak birçok kitaba ve makaleye imza atmıştı.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı