Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aslı Kızmaz Kimdir? Sosyal medyada hızla büyüyor!

Özel Haber

16 Temmuz 2018 Pazartesi 23:25:02

Aslı Kızmaz Kimdir? Sosyal medyada hızla büyüyor!

Instagram’da “Sosyal medya annesi” olarak ön plana çıkan Aslı Kızmaz kimdir? Sosyal medyanın yeni fenomenleri arasına giren Aslı Kızmaz gündem olayı başardı. Peki Aslı Kızmaz kimdir, nasıl ünlü oldu? Sizler için araştırdık ve hazırladık…

Sosyal medyada gün geçtikçe yeni fenomenler yetişmeye devam ediyor. Bu sefer Instagram’da uzun süredir yer alan Aslı Kızmaz gündem olmayı başardı. Sosyal medya anneleri kavramının yaratıcılarından Aslı Kızmaz kimdir? Aslı Kızmaz nereli, kaç yaşındadır, boyu, kilosu nedir? Aslı Kızmaz nasıl ünlü oldu diye soruyorsanız bu yazıyı okumanızı öneririz.

Aslı Kızmaz 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Kendi anlatımına göre Türkiye’nin birçok ilinde babasının asker olmasından dolayı bulunmuştur. Üniversite öğrenimini 9 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümünde tamamlayan Aslı Kızmaz, eğitiminin devamı için İngiltere Birmingham’ın yolunu tutmuştur.

ASLI KIZMAZ NASIL OLDU, KAÇ TAKİPÇİSİ VAR?

Aslı Kızmaz, instagram paylaşımları ve vlogları ile ünlü olmayı başardı. İnstagram platformunda toplam 263 bin takipçiye ulaşan Aslı Kızmaz’ın videoları çok izlenen trend videolar arasında yer alıyor. Aslı Kızmaz, İlker Kızmaz’ın eşi. Aslı Kızmaz İlker Kızmaz çifti Ben Bilmem Eşim Bilir programına da katılmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı