Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aslı Enver’in çorap pozları Instagram’ı salladı

Magazin

28 Aralık 2017 Perşembe 21:29:11

Aslı Enver’in çorap pozları Instagram’ı salladı

Aslı Enver’in çorap markasının tanıtım reklamı için çektirdiği fotoğraflar olay yarattı.

İstanbullu Gelin dizisi ile her hafta ekranlara kilitleyen Aslı Enver, bugünlerde bir çorap markasının reklam yüzü oldu. Çorap markasını tanıtmak için yeni pozlar veren ünlü oyuncu, verdiği pozları da özel olarak kendi Instagram sayfasından paylaştı. Fotoğraflarını paylaşmasının ardından dakikalar içerisinde binlerce yorum ve binlerce beğeni gelirken hayranları çorap markasının tanıtımı için çekilen fotoğraflara yoğun ilgi gösterdi.

Hayranlarının İlgisi Şaşırttı

Çorap markasının reklamı için çekilen fotoğraflara gelen bu yoğun ilgi karşısında herhangi bir açıklama yapmayan Aslı Enver’in fotoğraflarının altına gelen yorumlarda absürt olarak nitelendirildi. Bazı kullanıcılar bu fotoğraflardan dolayı sevgilisi Murat Boz’un Enver’i kıskanacak olduğunu ve bu pozların aşıkların aşk hayatlarını sona erdirebilecek kadar cesur pozlar olduğunu iddia etti. Fotoğraflarda herhangi bir açıklık ve kötü bir durum göze çarpmazken bazı kullanıcıların da fotoğraflara yaptığı küfürlü yorumların aralarda kendisine yer bulduğu ve tepki çektiği göze çarptı.

Aslı Enver’in fotoğrafları yayınlamasının ardından takipçi sayısında da artışlar olduğu öğrenilirken, Murat Boz’dan konuya dair herhangi bir yorum ve fotoğraflara beğeni gelmediği görüldü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı