Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aslı Enver ile Murat Boz Barıştı mı? Aslı Enver’den Paylaşım!

Magazin

3 Ağustos 2018 Cuma 20:25:15

Aslı Enver ile Murat Boz Barıştı mı? Aslı Enver’den Paylaşım!

Aşklarını geçtiğimiz günlerde noktalayan ünlü oyuncu Aslı Enver ile ünlü şarkıcı Murat Boz barıştı mı? Murat Boz, eski sevgilisi Aslı Enver’den ayrıldıktan sonra sessizliğe bürünmüştü! Aslı Enver ise bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı! Akıllara Aslı Enver’le Murat Boz tekrar birlikte mi? Sorusu geldi… 

Aslı Enver ve Murat Boz aşkı, Eser Yenenler’in evindeki olaylı gecenin ardından sekteye uğramış ve kısa süre sonrada ayrılık yaşanmıştı! Murat Boz Aslı Enver ayrılığının ardından 2 tarafta sessizliğe bürünmüştü! Bugün Aslı Enver’in yaptığı paylaşım sosyal medyayı karıştırdı!

Aslı Enver instagram hesabından yaptığı paylaşımla Aşık Veysel’in ünlü “Uzun ince bir yoldayım” şarkısını paylaştı! Bu paylaşımın ardından kısa bir süre geçti ve Murat Boz, bir konserinde söylediği “Uzun ince bir yoldayım” şarkısını kendisi de paylaştı! Bu durum ikilinin tekrar barıştığı dedikodularını akıllara getirdi! İkili gerçekten barıştı mı?

MURAT BOZ ASLI ENVER İLİŞKİSİ YENİDEN

Eser Yenenler’in evinde Nihal Candan ve Bahar Candan’lı olay gecenin ardından ilişkileri zora giren Murat Boz ile Aslı Enver kısa bir süre sonra ayrılmıştı! İkilinin son instagram paylaşımları ilişkilerinin yeniden başladığına yoruldu. Birbirine çok yakışan Aslı Enver Murat Boz çiftini tekrar birlikte görebiliriz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı