Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aslı Enver, Eser Yenenler’i affetti

Magazin

27 Ağustos 2017 Pazar 13:10:42

Aslı Enver, Eser Yenenler’i affetti

Eser Yenenler’in bodrum katını gece kulübüne dönüştürdüğü villası’nda verdiği parti de Murat Boz’un Bahar Candan ile yakınlaştığı iddiaları sonrası Boz’un sevgilisi Aslı Enver, Yenenler’e cephe almıştı.

Aslı Enver, Eser Yenenler'i affetti

Öyle ki Eser Yenenler’in evinde verdiği partide, Murat Boz’un Bahar Candan ile yakınlaştığı iddiaları sonrasında, Boz ve Enver çifti de kısa süreli bir ayrılık yaşadı.

Daha sonradan birbirini seven çift barıştı, barışmanın arkasında da Murat Boz’un Aslı Enver’i bayram sonrasında gidip ailesinden isteyeceği olduğu iddia edildi.

Esat Yontuç’un düğününde tekrar yan yana gelen Murat Boz ve Eser Yenenler, Ankara’nın bağlarını şarkısını seslendirip, geceyi eğlence katarken, Aslı Enver’in düğünde yer almaması, Eser’e tavrı devam ediyor olarak nitelendirilmişti.

Ama bu ayrılık sürecine sebebiyet vermekle suçlanan Eser Yenenler’i sosyal medyada takip etmeyi bırakan güzel oyuncu Aslı Enver, Yenenler’i tekrar takip etmeye başladı. Bu gelişme de güzel oyuncunun Eser Yenenler’i afettiği şeklinde yorumlandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı