Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk ve Gurur’un yayın günü değişti!

Dizi Haberleri

22 Mart 2017 Çarşamba 17:01:52

Aşk ve Gurur’un yayın günü değişti!

Show Tv’e Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı, Pazar günleri ekranlara gelen Aşk ve Gurur dizisinin yayın günü değiştirildi.

Aşk ve Gurur'un yayın günü değişti!

Hayra alamet olmayan dizinin yayın gününün değiştirilmesi, reytinglerde başladığı günden bu yana varlık gösteremeyen Aşk ve Gurur için tehlike çanları çaldığı anlamına geliyor.

Limon Film yapımı olan Aşk ve Gurur dizisinin yeni bölümü artık Pazar günleri değil, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Anne, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Survivor gibi yapımların yayınlandığı Salı günü izleyicisi ile buluşacak.

Aşk ve Gurur yeni bölümü ile 28 Mart 2017 Salı günü Show Tv ekranlarında olacak.

Zeynep… Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır. Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan… Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesidir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı