Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk Laftan Anlamaz’ın yıldızı Hande Erçel’in sevgilisi ile Paris keyfi

Magazin

7 Ocak 2017 Cumartesi 16:20:55

Aşk Laftan Anlamaz’ın yıldızı Hande Erçel’in sevgilisi ile Paris keyfi

Show Tv’nin romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’ın başarılı oyuncusu Hande Erçel, yeni yılda oyuncu sevgilisi Ekin Mert Daymaz ile birlikte Paristeydi.

hande erçel ile ekin mert daymazdan paris kaçamağı

1 yıldan uzun süredir birlikte olan ikinci oyuncu daha önce de birlikte tatil yaptıkları Kapadokya’dan tek çekildikleri fotoğraflarını paylaşmışlardı.

Paris seyahatlerinde de yalnızca ikisinin olduğu fotoğrafları paylaşmamayı tercih eden ikilinin, birlikte oldukları ise Paris seyahatlerinde kendisine eşlik eden şoför ile birlikte çekildikleri fotoğraf ile ortaya çıktı.

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin çekimlerinde ki yorgunluğunu Paris’te atan Erçel’in yanı sıra, yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak Kırlangıç Fırtınası dizisinde rol alacak olan Ekin Mert Daymaz’da set yorgunluğuna başlamadan önce tatil yaparak dinlenmiş oldu.

Ekin Mert Daymaz’ın yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası dizisi konusu ise şu şekilde: Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer.

Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı