Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk Laftan Anlamaz 26.Bölüm Fragmanı yayınlandı! Hayat ölüyor mu?

Dizi Haberleri

9 Ocak 2017 Pazartesi 22:50:04

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:30:23

Aşk Laftan Anlamaz 26.Bölüm Fragmanı yayınlandı! Hayat ölüyor mu?

Aşk Laftan Anlamaz 14 Ocak Cumartesi günü devam edecek olan 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayat ölecek mi?

Aşk Laftan Anlamaz 26.Bölüm Fragmanı Zarf Ortalığı Karıştırıyor

Hande Erçel (Hayat) ve Burak Deniz (Murat)’ın başrollerini paylaştığı ve usta oyuncu Metin Akpınar’ında rol aldığı Show Tv’nin duygu yüklü dizisinde ortalık karışıyor. Zarfın içinde ki fotoğraflar Hayat ve Murat’ın ilişkileri zorlu bir sınavdan daha geçmek zorunda kalıyor.

Haşmet dede’nin peşinden dağ evine giden Hayat ve Murat’ın birbirine olan kırgınlıklarının yarattığı öfke aralarını iyice gererken daha da zarar vermesi gereken bu öfke patlamaları hiç beklenmeyen bir mucize yaratır.

Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümü sabırsızlıkla beklenirken bu gelişmeler sonrasında ne olacağı ise bir muamma oldu. 14 Ocak’ta yayınlanacak olan yeni bölümde tüm bunlar ortaya çıkacak ve Hande ile Murat’ın nasıl hareket edeceklerine tanıklık edilecek.

Bir önceki bölümünde neler yaşanmıştı?

Azime ve Haşmet’in oyunuyla tuzağa düşen Hayat ve Murat… Kapıya horon ve kemençe ile dayanan bir Haşmet Dede… Peki amacı ne? Büyüklerin çabası Hayat ve Murat’ın evliliğini kurtaracak mı? Haşmet, Murat ve Hayat için uğraşırken Azime ile sevdası beklemediği bir yara alır.

Öyle ki bu sızı Haşmet’i uzaklara götürecek kadar kuvvetlidir. Hayat’ın Murat’ın rüyasını gerçek yapmaya karar verdiği gece, beyaz lalelerle bir sırrı da yanında getirir. Murat yine bir seçim yapmak zorundadır. Aşk mı kazanacaktır, öfke mi?

Aşk Laftan Anlamaz 26.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı