Exxen’in yeni dizisi Aşk Kumardır çok yakında yayınlanacak. Aşk Kumardır dizisinin oyuncu kadrosunda ise çok iddialı isimler yer alıyor. Dizisinin konusu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Ayrıca oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı da soruluyor.

Yönetmen koltuğunda İ. Nezih Helvacıoğlu’ nun oturduğu, yapımcılığını HAP Film Yapım’ ın yaptığı Aşk Kumardır dizisi yakında Exxen’ de yayınlanıp izleyici ile buluşacak. Yeni sezon dizileri arasında yer alan ve komedi türündeki Aşk Kumardır dizisini izleyici heyecanla bekliyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin yayınlanan kareleri ile dizi severler daha da sabırsızlandı.

1_1280x720-56

Aşk Kumardır Dizisi Konusu Ne?

2022 yılında Exxen çok daha güçlü ve yeni projeler ile gelmeye hazırlanıyor. Türkiye’nin dijital platformu Exxen’ de yakın zamanda yayınlanacak dizi hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile oldukça ilgi topladı. İ. Nezih Helvacıoğlu’ nun yönetmenliğini üstlendiği Aşk Kumardır dizisi yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer almaya aday gibi görünüyor.

Yeni sezonda Exxen’ in çok ses getireceği ve güçlü geleceği söylenebilir. Sevilen dizilerden olan Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezonda yayınlanması ve Gibi dizisinin de 2. sezonunun gelecek olması zaten çok ciddi ses getirmişti. Öte taraftan dijital platform için yeni belgesellerin de yayınlanacağı söylendi.

Exxen’ deki bu çeşitliliğe bir yenisi daha eklendi. Platformda yer alması planlanan yeni bir dizi olduğu ortaya çıktı. Yönetmen koltuğunda İ. Nezih Helvacıoğlu’ nun oturduğu, yapımcılığını HAP Film Yapım’ ın yaptığı Aşk Kumardır dizisi çekimlerinin başladığı ilan edildi. Dizinin konusu da oldukça merak uyandırdı.

Exxen’ nin yeni dizilerinden olan Aşk Kumardır kadın-erkek ilişkileri, arkadaşlıklar, insanı zaaflar ve absürt durumlar farklı bir komedi türü olarak işlenecek. Diziden yayınlanan kareler ile izleyici heyecanlı bir bekleyiş içine girdi. 

4_1280x720-47

Aşk Kumardır Dizisinde Hangi Oyuncular Oynuyor?

İ. Nezih Helvacıoğlu’ nun yönetmenliğini üstlendiği, yapımcılığını HAP Film Yapım’ ın yaptığı ve Exxen’ ,n yeni dizilerinden olan Aşk Kumardır dizisi komedi türünde olup oldukça büyük beğeni topladı. Komedi türündeki dizinin oyuncu kadrosu da büyük ilgi gördü. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü ve başarılı oyunculardan oluşuyor.

Senaryosunu Murat Dişli ve Zeki Enes Akkan’ın kaleme aldığı Aşk Kumardır dizisi ses getirmeye devam ediyor. Dizinin başrollerinde Ecem Erkek, Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elit Andaç Çam ve Emre Taştekin gibi birbirinden yetenekli oyuncular paylaşıyor. Exeen’ in yeni dizisi Aşk Kumardır, çekimleri başladı. Yayınlanacağı gün heyecanla bekleniyor.

3_1280x720-53

Peki, Aşk Kumardır Dizisi Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Ünlü Oyuncu Demet Evgar ve Emre Karayel ikilisinin uzun süre beraber rol aldığı Bir Kadın Bir Erkek dizisinin senaristleri olan Murat Dişli ve Zeki Enes Akkan’ ın yeni projesi Aşk Kumardır komedi türünde olduğundan dolayı dizinin komik karakterlerinden olan Ecem Erkek de izleyenleri güldürecek.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Başrollerinde Ecem Erkek, Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elit Andaç Çam ve Emre Taştekin gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı Aşk Kumardır dizisi kadın-erkek ilişkileri, arkadaşlıklar, insani zaaflar ve absürt durumlar çeşitli bir komedi anlayışı ile işleniyor.

İ. Nezih Helvacıoğlu’ nun yönetmenliğini üstlendiği, yapımcılığını HAP Film Yapım’ ın yaptığı, senaryosunu Murat Dişli ve Zeki Enes Akkan’ın kaleme aldığı Aşk Kumardır dizisi çekimleri başladı. Ancak yayınlanacağı tarih tam olarak belli değil.