Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk-ı Roman yayından kaldırıldı! TV 8 diziyi bitirdi

Dizi Haberleri

12 Eylül 2017 Salı 12:50:40

Aşk-ı Roman yayından kaldırıldı! TV 8 diziyi bitirdi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel’in şaibeli gelin ve damat adaylarının oyunculuğa devşirildiği, Tv 8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinin yayından kaldırılmasına karar verildi.

Aşk-ı Roman yayından kaldırıldı! TV 8 diziyi bitirdi

İlk bölümünde tahminlere alt-üst ederek nispeten de olsa yüksek bir reyting alan Aşk-ı Roman, gelin ve damat adaylığını layıkıyla yerine getiren ama oyunculuğu becerememeleri nedeni ile çokça eleştirilmişti.

TOPA TUTULDULAR

Daha ilk bölümün ardından sosyal medya’da eleştiri oklarının hedefi olan, bu nasıl kötü bir oyunculuk, alanını okumuş bunca genç işsiz oyuncu varken, bunların ekranda işi ne diyerek twitter’ı sallayan Aşk-ı Roman için beklenen oldu ve dizi yayından kaldırıldı.

REYTİNGLER DİBE VURMUŞTU

İlk bölümün sonrasında reytingleri 2 bandı üzerine çıkamayan, yeni bir soluk getirmek için bir başka evlilik programının popüler adaylarından müzmin bekar Hanife Gürdal’ı da kadroya katan ekip, yine çıkış yakalayamadı.

TV 8’de dizinin aldığı düşük reyting nedeni ile külfet olmaması amacıyla diziyi yayından kaldırma kararı aldı. Bizce iyide yaptı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı