Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk-ı Memduh oyununu kaldırma kararı aldı

Kültür Sanat

26 Ağustos 2017 Cumartesi 17:51:10

Aşk-ı Memduh oyununu kaldırma kararı aldı

Aşk-ı Memduh oyununu sahneye taşıyan Volkan Severcan, Nurseli İdiz’in alkollü olması ve ayıltılıp sahneye çıkartılamaması sonrasında 2. sahnesini perdeleyemedikleri Aşk-ı Memduh oyununu kaldırma kararı aldı.

Aşk-ı Memduh oyununu kaldırma kararı aldı

Geçtiğimiz günlerde sahnelenen Aşk-ı Memduh oyunu, Nurseli İdiz’in yer aldığı sahneler atlanarak sahnelenmiş, ikinci perdesinde ise Nurseli İdiz’i ayıltamadıkları için oyunu iptal etmek zorunda kalmışlardı.

Oyunda yer alan isimlerden Erhan Yazıcıoğlu, oyunun 2. perdesinin sahnelenememesini “Nurseli Hanım yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyunun ikinci perdesinde rol alamayacak. Maalesef oyuna devam edemeyeceğiz” diyerek açıklasa da gerçek alkol’den ayıltılamamış olmasıydı.

Sabah gazetesine konuşan Volkan Severcan üzücü haberi verirken, “Nurseli’nin, sağlık sorunları zaten biliniyordu. Ancak son dönemde iyice zorlanıyordu. Onun bu şekilde devam etmesi hem kendisine hem de bize zarar veriyor. O yüzden oyunu kaldırma kararı aldım.” dedi.

Muhabirin, “Nurseli İdiz’le konuştunuz mu? Bu duruma kendisi ne diyor?” sorusuna ise, “Hayır, konuşmadım. Konuşacak hiçbir şeyim kalmadı” cevabını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı