Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk ve Gurur için her şeyi yaptılar ama kabul ettiremediler

Dizi Haberleri

23 Aralık 2016 Cuma 01:37:23

Aşk ve Gurur için her şeyi yaptılar ama kabul ettiremediler

Jane Austen’in aynı isimde ki eserinden uyarlanarak Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Aşk ve Gurur dizisi için Hülya Avşar’a teklif götürüldü.

hülya avşar aşk ve gurur oyunculuk teklifi

Teklif sonrasında Hülya Avşar içinde sayısız isteğinin olduğu çalışma şartlarına yer verdiği bir liste paylaştı, ve bunlar olmazsa çalışmam dedi. Dizinin yapımcılığını üstlenen Limon Film ise ikiletmedi ve bu şartları da kabul etti ama ne var ki Avşar iş yoğunluğunu gerekçe göstererek teklifi reddetti.

Başrol için kapısını ilk çaldıkları isim Hülya Avşar’ın çalışma şartlarında “Günde 10 saat çalışırım, hafta sonları çalışmam, yılbaşı dahil hiç bir özel günde çalışmam, kızımın doğum gününde çalışmam, çok geç saatlere kadar sette kalmam, şehir dışında çekilecek olan projelere sıcak bakmıyorum” gibi maddeler içeren listesi kabul edildi ama buna rağmen işbirliği gerçekleşmedi.

Hayatını olduğu gibi yansıtacağı “Selfie” adlı filminin çekimlerinin yeni bittiğini, yakında da yeni bir televizyon programına başlayacağını belirten Hülya Avşar(ki bu da Yetenek Sizsiniz Türkiye jüriliği oluyor), teklifi reddetti. Mert Fırat ve Damla Sönmez’in başrollerinde yer aldığı dizi de Hülya Avşar’a önerilen rol için ikinci teklifin kime götürüleceği ise henüz belli olmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı